Strona polskojęzyczna Strona angielskojęzyczna
| Biura | | Powierzchnie Handlowe | | Powierzchnie Mieszkalne |

GRUPA USLUG

  Dział Powierzchni Biurowej  
  Dział Powierzchni Handlowej  
  Dział Powierzchni Mieszkalnej  
  Dział Inwestycji  
  Dział Marketingu i Public Relations  
  Reprezentacja Nieruchomosci  
  Reprezentacja Najemcy  

NIERUCHOMOSCI

  Zobacz Naszą Ofertę  
  Dodaj Twoją Ofertę  

BIURO

  O Nas  
  Jak dojechać  
  Kontakt  
  Kariera  

WAZNE INFORMACJE

  Nowości  
  Przepisy Prawne  
  Ważne adresy  

O NAS

Firma KB & GW PARTNERS powstała w 2001 roku jako spółka w 100% z polskim kapitałem. Obecnie firma cieszy się ugruntowaną reputacją dzięki swej działalności w zakresie doradztwa inwestycyjnego oraz transakcji dotyczących nieruchomości gospodarczych.

Firma proponuje profesjonalne usługi na rynkach biurowych, handlowych, magazynowych oraz rezydencyjnym w Polsce, kładąc szczególny nacisk na zaspokajanie indywidualnych potrzeb klientów. Dodatkowo nasi klienci na bieżąco informowani są o tendencjach rynkowych w zakresie nieruchomości komercyjnych.

Celem KB & GW PARTNERS jest zapewnienie klientom najwyższego poziomu obsługi i dogłębnej wiedzy przy poszczególnych rynkach przy jednoczesnym skoordynowaniu działań, a co za tym idzie, skoncentrowaniu obsługi i odpowiedzialności w jednym miejscu.

Jako firma uczestniczymy we wszystkich ważnych imprezach dotyczących branży nieruchomości, odbywających się na całym świecie, konferencjach i targach tj.: MIPIM, MAPIC, a także na spotkaniach firm zrzeszonych w WSPON (Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) w Polsce.Copyright © 2003
KB & GW Partners
All Rights Reserved